A přece se točí!

Tato věta vědce Galileo Galilea mne napadala při vzpomínce na nucené zrušení květnového termínu Golfu pro Dobrý skutek. Jenže nás ani virus nakonec nezastavil a golf jsme uspořádali v náhradním termínu 11. září 2020. A zase jsme to „roztočili“.

Napěchované startovní pole bylo plné nám známých tváří, ale přibyli i jejich přátelé a hosté, kteří náš turnaj hráli poprvé. Mám z toho opravdu velikou radost. Pověst náš turnaj předchází a já doufám, že jsme očekávání nově příchozích splnili.

Skvělá je i skutečnost, že hlavním motivem účasti není uhrát svůj rekord, ale pomoci těm, kteří mají jiný než golfový hendikep, hendikep zdravotní. Pro ně jsme spolu s hráči i nehrajícími hosty nashromáždili sumu 821 900 korun!!!

Její rozdělení nám chvíli potrvá, ale budeme vás o něm v další zprávě detailně informovat tak, jak je naším zvykem. Někteří naši dárci podpořili svými dary i samotnou organizaci Dobrý skutek, tedy přispěli na naše provozní náklady. Je to novinka a já jsem těmto donátorům velmi vděčna za to, že pochopili, jak složité je v dnešní době získat peníze na skromný provoz naší organizace! Děkujeme!

A samotný golfový turnaj? Skvělé golfové počasí, dobrá nálada a radost z toho, že se můžeme potkat a udělat něco užitečného, vytvořila fantastickou atmosféru.

Ti, kteří nehráli, se mohli seznámit s exkluzivní korejskou kosmetikou Miracletox a izraelskou značkou Mimi Luzon (mimochodem velmi kvalitní tzv. “tekuté jehly“ měli i hráči ve svých dárkových taškách – vyzkoušeli jste? Miracle = zázrak!). Věřím, že vám chvíle v golfovém resortu Karlštejn zpříjemnila prohlídka vozu BMW řady 7 z firmy Cartecgroup, káva z džezvy od Pappacoffee, kokosky a lifestylové noviny What od paní majitelky Soho restaurantu Praha, koláčky od Prima pečivo. Výhercům darovali ceny Delor Slovanský dům, luxusní kosmetický e-shop byFemme. Věříme, že se výherci ze svých cen ještě dnes radují :)

Výsledková listina zde.

Všichni, kteří mohli zůstat až do podvečerních hodin, byli svědky vyhlášení výsledků turnaje, ale hlavně předávání šeků třem dámám: Věře Hrádkové, Vendule Slabé a Marii Mackové.

Emotivní ceremoniál obdarované korunovaly svými slovy díků… a zase jsme měli co dělat udržet slzy na uzdě! A kdo je neudržel, nestyděl se! Takové zážitky totiž potvrzují, že to, co společně děláme, má smysl, a že jsme rozhodnuti v tom pokračovat, dokud to bude možné, a že nás ani momentální situace neodkloní z cesty, po které se Dobrý skutek před 15 lety vydal!

Děkujeme za vaši věrnost i podporu a těšíme se (věříme) na další charitativně golfové klání 28. května 2021!!!

Fotoalbum – Adámek Petr

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz