Charitativní běh pro Dobrý skutek BAREVNÉ LÉTO

Poslední prázdninový víkend (29. – 30. 8.) mohli vyběhnout, a také vyběhli, sportovní i nesportovní nadšenci na virtuální charitativní běh BAREVNÉ LÉTO. Běh byl pořádaný organizací Rozběháme Česko a jeho výtěžek šel na dobrou věc.

Dobrý skutek byl v první řadě vykonán pro Moniku Šmahajovou, která potřebovala 100 000 Kč na kvalitní rehabilitace, ale protože výtěžek přesáhl tuto potřebnou hranici, zbylo i na dalšího žadatele Ondřeje Procházku a jeho vertikalizační stroj.

Pro ty, kteří nevědí, jak vypadá virtuální běh:

Virtuální běh znamená, že se přihlásíte do závodu, který si pak můžete v naplánovaném termínu (většinou pátek až neděle) zaběhnout kdekoli, třeba po vašich oblíbených trasách a nemusíte jezdit někam daleko na závody. Svůj zaběhnutý čas pak zašlete organizátoru soutěže, který na konci vyhlásí výsledky. Běh BAREVNÉ LÉTO byl nejen o závodění, ale i o legraci, pohybu pro zdraví a letní pohodě. A samozřejmě také o BARVÁCH! Viz fotky… :)

Z gauče se zvedlo a na tratě vyběhlo 2 400 růžových Ďáblic, neposedných Lentilek a Jednorožců, kteří svým nasazením splnili cíl – vyběhali 118 022 Kč! Přidali se i Srdcaři – speciální kategorie těch, kteří běžet nemohli, nechtěli a tedy ani nemuseli, přesto se zúčastnili a finančním darem pomohli.

Všichni si závod moc užili a to i za ne zcela příznivého počasí – někomu svítilo slunce, někdo však dobíhal v průtrži mračen :) V několika městech se uskutečnily živé výběhy, kde se barevní nadšenci potkali a utkali „v přímém přenosu“.

Děkujeme všem, kteří se zapojili! Všem, kteří vystoupili ze své komfortní zóny, zvedli se z gauče a vyběhli na trať nejen pro své zdraví, ale i pro dobrou věc.

Pro ostatní máme vzkaz: PŘÍŠTĚ POBĚŽTE S NÁMI! JE TO PARÁDNÍ!

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz