Charitativní BĚH SRDCE pro Dobrý skutek 25. – 29. září

Při příležitosti Světového dne srdce, který každoročně připadá na 29. září, se pořadatelé závodů z organizace Virtuální běh rozhodli zorganizovat závod, který bude pomáhat – BĚH SRDCE. Tedy nepůjde jen o to užít si při závodě co nejvíce zábavy, překonat své osobní rekordy, nebo být rychlejší než ostatní.

Díky spolupráci mezi organizacemi Virtuální běhDobrý skutek podpoříte ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci a bez pomoci druhých se nyní neobejdou.

Událost má za cíl zvýšit povědomí lidí o tom, jak nejlépe předcházet srdečním chorobám a tímto dnem závod i vyvrcholí. Protože není žádným tajemstvím, že právě běhání je v tomto případě ideální prevence, k čemu jinému využít tuto příležitost než k zapojení se do virtuálního závodu, který bude navíc i pomáhat! 

Virtuální závod skutečně poběžíte. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na vás, jak zvládnete jednotlivé výzvy, které si odběhnete svým vlastním tempem. Kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek.

Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se do závodu či výzvy, jít běhat a zaslat důkaz, že máte splněno.

Přidejte se! Registrovat se můžete zde

Závodit se bude na několika běžeckých distancích, ale zároveň také v chůzi, aby se mohli zapojit i ti z vás, kteří z různých důvodů běžet nechtějí nebo nemůžou:

Termín:

Start 25. 09. 2020 10:00
Konec 29. 09. 2020 23:59

Registrace:

Start 10. 09. 2020 21:00
Konec 29. 09. 2020 23:59

Startovné:

ZDARMA

Tratě:

500 m - Děti

 

1000 m - Děti

 

Běžím na pomoc - 2 km

 

S tepem o závod - 5 km

 

Srdcová sedmička - 7 km

 

Srdeční desítka - 10 km 

 

Běh Dobrého skutku - 15 km

 

Dětská chůze 5 km

 

Chůze 10 km

 

Chůze 25 km

 

Chůze 25 km

Startovné a registrace

I v tomto závodě organizátoři zachovávají již dříve vyzkoušený model, kterým je startovné zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budete chtít dostat až domů do schránky krásnou dřevěnou MEDAILI, nebo přispět dobrovolným příspěvkem na organizaci závodů a zároveň tak přispět na dobrou věc.

20 % z veškerých přijatých plateb (tzn. startovného, předplatného, jerky apod.) poputuje prostřednictvím organizace Dobrý skutek přímo k těm, kteří potřebují naší pomoc, zejména pak k dětem, které si samy pomoci nemohou.

Výhody: Při registraci si můžete přiobjednat

  • krásnou dřevěnou medaili, která Vám přijde do schránky poštou
  • zvýhodněné roční předplatné RUN magazínu se všemi výhodami
  • zvýhodněné sušené maso/jerky od českého výrobce Usušil & syn s příchutí hovězí s praženou cibulkou

Registrujte se zde

Běh srdce je zároveň úvodním závodem z celoročního virtuálního běžeckého seriálu s názvem Rok v běhu. Seriál se bude skládat celkem z osmi závodů a každá medaile bude mít své místo v unikátním dřevěném rámečku, do kterého přesně zapadne. 

Poznejte běh jako způsob zdravého životního stylu i jako zábavu pro celou rodinu a přátele, se kterými můžete sdílet zážitky – v době koronavirové i na dálku :)

Připojte se k dalším běžcům k BĚHU SRDCE pro Dobrý skutek!

Budeme rádi, pokud nám pomůžete s propagací tohoto závodu. Sdílejte buď náš status na facebooku, naši událost, nebo váš vlastní status s odkazem na tento závod. Děkujeme.


Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz