Fashion for Life - jak z jedné myšlenky vznikla tradice

Dobré nápady se často rodí nečekaně …a tváří se poněkud nenápadně. Když je to ale nápad z kategorie dobrých, výborných nebo dokonce vynikajících, ujme se. A pokud se takový nápad ujme dobře a je o něj pečováno, stane se z něj tradice.

Touto genezí prošel nápad Máši Pjankové z Broker Consulting - upořádat bazárek oblečení a módních doplňků s výtěžkem pro Dobrý skutek. K realizaci prvního bazárku v roce 2014 přiložila ruku Kateřina Hykelová a tým se později rozšířil o Romanu Šauerovou, Anetu Kubrtovou a Žofii Huškovou. V roce 2014 se uskutečnil 1. Fashion for Life!

Co o 9. ročníku této akce napsali organizátoři v zastoupení Máši Pjankové:

V sobotu 28. 5. 2022 se konal již 9. ročník Fashion for Life aneb “bazárek” pro Dobrý skutek, z.s., opět v liberecké kanceláři Matěje Kubrta ve Valdštejnské ulici. Každý rok se účastní více lidí. Každým rokem se rozšiřuje organizační tým o kolegy z řad Broker Consulting, a.s., ale i další dobrovolníky, kteří se chtějí podílet, kteří chtějí pomáhat a kteří chtějí přispět.

Tento rok byl opět rekordní. Vybralo se 91 690 Kč za pouhé 3 hodiny. Díky vám všem můžeme pomoci Terezce Parákové, která potřebuje Snoezelen terapii, a Kubíkovi Orosovi, který potřebuje ortézy na nohy i tělo. Zbylá částka bude použita na speciální rehabilitace pro Viktorku Procházkovou.

Na akci nemohlo chybět výborné jídlo, které bylo letos zajištěno cateringem od pana Miloše Kasala a jeho paní Lenky Kasal. Oběma velmi děkujeme za dobrý skutek v této formě. Vždy galantní Petr Nechutný, který za námi přijel až z Plzně, se po celou dobu akce staral o přítomné dámy, aby měly stále v rukou plné skleničky nebo šálek dobré kávy. Je naštěstí čím dál víc těch, kteří chtějí pokračovat v této tradici a tím pomáhat. Je naštěstí stále víc i těch, kteří chtějí nakupovat a tím pomáhat. 

Na této akci se podíleli: Kateřina Hykelová, Aneta Kubrtová, Maríja Pjanková, Romana Šauerová, Žofie Hušková, Drahomira Hykelová, Petr Nechutný, Zuzana Mazáčová, Lenka Kasal, Aneta Čupelová, Lucie Daňková a Tereza Trnková.

Moc děkujeme Matěji Kubrtovi a všem jeho lidem za propůjčení kanceláří. A v neposlední řadě děkujeme i vám všem, které skvěle nakupujete a tím pomáháte. Už teď se těšíme na příští rok :)


K poděkování Máši Pjankové se přidáváme i my z Dobrého skutku. Žasneme nad letošním rekordním výsledkem, který předčil jakákoli očekávání. Nadšení a dobré úmysly daly do pohybu ohromnou sílu a ve svém důsledku udělaly letos radost třem žadatelům.  

Za celou historii však tato tradiční akce díky organizátorům a účastníkům vygenerovala dary v celkové sumě 362 092 Kč a pomohla 14 potřebným.

Děkujeme

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz