Jarní Galavečer Broker Consulting 2020 pomohl

Myslím, že už nadpis mnohé kolegy z Broker Consulting překvapí, nicméně stojím si za pravdivostí tohoto prohlášení.

Galavečer našeho největšího podporovatele, akciové společnosti Broker Consulting, který se měl konat 21. března 2020, byl nejprve přeložen na květen. Nakonec se však ani 30. května 2020 z důvodů nám všem známých nekonal. Protože se však prodej vstupenek na tuto oblíbenou firemní akci před termínem konání již zahájil, vybralo se díky tomu                                                                       

52 000 korun.

Celý vstupenkový výtěžek již tradičně putuje na pomoc klientům Dobrého skutku, takže i když se Galavečer nakonec nekonal, přesto pomohl! A komu přesně?

Obdarovaným je Jan Anýž, třiačtyřicetiletý muž, který bojuje s amyotrofickou laterární sklerózou (ALS). Pan Anýž kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu potřebuje pomůcku Tobii PC Eye PLUS. Oční navigaci na počítač, která mu pomůže i nadále se dorozumět s jeho nejbližšími a alespoň trochu mu usnadní život do budoucna.

Pomocí této pomůcky, která se připojí k počítači, bude moci očima vyjádřit svoje myšlenky, trápení i radost a sdílet tak své pocity s  rodinou a okolím.

Finanční zdroje rodiny byly, jsou a budou investovány na doplatky pomůcek, nutných k usnadnění každodenního života – bezbariérové úpravy a zvedací pomůcky, polohovací postel, elektrický vozík atd. Na komunikační pomůcku už jim finance bohužel nezbývají, a proto se obrátili s prosbou o pomoc na Dobrý skutek.

Všem, kteří tímto pomohli a především společnosti Broker Consulting za tento dar děkujeme!

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz