PLAMEN CUP, aneb když jsou dárci zapálení

Mezi kolegy z Broker Consulting, a.s., našeho největšího podporovatele, jsou i pamětníci „starých dobrých časů“! Nesmutníme za nimi, doba přeje novátorství a pokroku! Některé firemní tradice však byly úžasné, a tak se jednu z nich jali vzkřísit kolegové z ředitelství Petra Nechutného mladšího v čele s Lukášem Strašilem.

Zasvěcení ví, proč právě PLAMEN Cup, ostatním můžeme název vysvětlit tak, že se pro dárcovství musí člověk zapálit :-).
A co o přípravě řekl Lukáš?

„Už několik let jsme s Koučem debatovali o zakončení golfové sezóny, jak tomu bylo za starých časů na Alfrédově. Pak se mi v kanceláři objevil vycpaný plameňák a…. Plamen CUP byl na světě. Když se dá hrát o datla (zasvěcení opět vědí), proč by se nemohlo hrát o plameňáka!

Sešla se skvělá parta lidí a večer před golfem jsme si užili neuvěřitelný večírek, plný zábavy, vtipů a ochotnických představení - především od kolegů dr. Červeného a Ing. Dischingera :-)

Při této příležitosti jsme se rozhodli pomoc někomu, kdo neměl takové štěstí jako my a podařilo se nám společnými silami vybrat dost peněz na potřeby hendikepované Janičky. 

Už teď se těšíme na příští rok, kdy se pokusíme pomoci další Janičce nebo třeba Honzíkovi!“

Janička Suková potřebovala dosbírat přes 21 000 korun na ergoterapie v centru PLAYsi. Tohoto cíle účastníci PLAMEN Cupu dosáhli. A co víc, něco z darů zbylo i na Lukáše Martince a jeho fyzioterapie po těžké autonehodě.

Všem účastníků, kteří se podíleli na celkovém výtěžku akce – 40 100 korun - patří srdečný dík.

Jmenovitě: Václavu Velešíkovi, Richardu Haidlmayerovi, Rudolfovi Jastrabanovi, Petru Nechutnému st., Petru Nechutnému ml., Gabriele a Karolínce Havlíčkovým, Emilu a Šárce Malým, Tomáši Karlovi, Lukáši Strašilovi, Ivanu Dischingerovi, Evě a Martinovi Nesvačilovým + dárcům hotovosti do kasičky.

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz