Miss Váchová: Spolu s Jágrem nabízí originální věci

Modelka a Miss Lucie Váchová dělá dobré skutky. Přidala se totiž ke stejnojmennému projektu. „Projekt Dobrý skutek umožňuje cíleně podporovat ty, kteří potřebují naší pomoc, a současně odměňuje všechny, kteří tuto pomoc poskytnou," vysvětlila Lucie, která se v poslední době stáhla ze světa šoubyzbysu a plně se věnuje studiu.

Jako odměnu za svůj dobrý skutek si může dárce finančního daru vybrat jako formu poděkování originální předmět. Tyto předměty věnovali významní sportovci, umělci či politici," pokračovala dále modelka.

Patronem projektu je Jaromír Jágr a zajímavé předměty, které jsou na internetových stránkách www.dobryskutek.cz k dispozici, věnovali například Petr Čech, Barbora Špotáková, Tomáš Werner, Felix Slováček a další.

Já jsem začala s občanským sdružením Dobrý skutek spolupracovat letos na podzim. Jsem moc ráda, že k fotbalovému dresu Tomáše Rosického či k novému CD zpěváka Jakuba Smolíka přibyly také předměty od zpěváka Michaela Foreta a od dalších protagonistů nového muzikálu Děti ráje."

A jaké měla letos Lucka Vánoce?

Loni jsme s manželem strávili Štědrý den na Havaji, letos se jsme se vrátili  ke klasice a byli doma s mými rodiči a bratrem. Ale cestování jsme si vynahradili na Silvestra. Příchod nového roku jsme oslavili s kamarády na jachtě v Chorvatsku," dodala Váchová.

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz